Skip to main content

Dlaczego My

EXPERO to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym. W ofercie posiadamy profesjonalne systemy antykradzieżowe, czujniki parkowania oraz akcesoria motoryzacyjne dedykowane do konkretnych marek i modeli.

Specjalizujemy się we współpracy z wieloma sieciami importerów samochodowych, tj. Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, dla których opracowujemy indywidualne rozwiązania przeciwkradzieżowe, systemy parkowania i akcesoria samochodowe.

Obsługę techniczną, handlową i szkoleniową zapewniamy na terenie całej Polski. Firmę reprezentują osoby, które dobrze znają rynek i jego potrzeby, większość z nich posiada ponad 20-letnie doświadczenie związane z motoryzacją.

Jednocześnie w naszej siedzibie w Warszawie świadczymy usługi montażowe. Skutecznie zabezpieczymy każdy pojazd, doposażymy w czujniki parkowania, hak. Oferujemy też obsługę flot, diagnostyką komputerową nowoczesnych pojazdów, elektroniczny tuning i programowanie samochodów oraz naprawy warsztatowe. Cenimy także kolekcjonerskie pojazdy.

Mamy nadzieję, że nasza oferta dedykowana specjalnie pod kątem Państwa potrzeb, spotka się z zainteresowaniem, a my z największą przyjemnością będziemy mogli zaoferować Państwu nasze produkty, najwyższą jakość, doświadczenie i profesjonalizm.

Chcesz wiedzieć czy możemy Tobie pomóc? Zadzwoń lub napisz do nas.

Systemy Zabezpieczeń do samochodów

Immobilizer Omega IMMO

Uniwersalny immobilizer z autoryzacją bezobsługową Kartą ID

Autoalarm Omega CAN

Uniwersalny system alarmowy do samochodów z szyną CAN BUS

Autoalarm Omega SAT

Uniwersalny system alarmowy do samochodów z szyną CAN BUS, wyposażony w moduł GSM/GPS