System do znakowania katalizatora

Jak działa system?

 

System opiera się na trzech prostych, ale bardzo skutecznych procedurach – Znakowaniu, Rejestracji i Weryfikacji.

Katalizator Twojego pojazdu jest trwale oznakowany trudnozrywalną naklejką z unikalnym kodem bezpieczeństwa oraz numerem telefonu kontaktowego ISR 24/7/365. Nawet po jej usunięciu zostanie on wyraźnie widoczny i trwały.

Szczegóły Twojego pojazdu wraz z kodem bezpieczeństwa i informacjami o własności zostaną zapisane w ISR. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane do Ciebie. Natychmiastowa weryfikacja tożsamości i własności pojazdu może być zapewniona o każdej porze dnia i nocy za pomocą jednego połączenia z ISR.

ZALETY SYSTEMU:

  • Unikalny 7-cyfrowy kod zabezpieczający oraz całodobowy numer telefonu kontaktowego Międzynarodowego Rejestru Bezpieczeństwa (ISR) są ekwiwalentem odcisków palców.
  • Po zarejestrowaniu danych w ISR tożsamość pojazdu, własność i status pojazdu stają się natychmiast możliwe do zweryfikowania za pomocą jednego połączenia telefonicznego.
  • Zapewnia to nie tylko ogromny efekt odstraszający przed kradzieżą i klonowaniem pojazdów, ale także znacznie poprawia tempo odzyskiwania skradzionych pojazdów.
  • „Dewaluacja” pojazdu dla zorganizowanych grup przestępczych przez narażenie ich na ryzyko wykrycia, ryzyko jego kradzieży jest statystycznie o 50% mniejsze niż pojazdu podobnego, który nie jest oznaczony i zarejestrowany w ISR. Podobnie oznakowany i zarejestrowany pojazd ma o 45% większe prawdopodobieństwo odzyskania w przypadku kradzieży.*

* Dane wynikające z analizy Angielskiej Policji