Zatrudnimy osobę na stanowisko instalatora samochodowych systemów zabezpieczeń.

Zakres obowiązków:

  •  instalacja samochodowych elektronicznych systemów zabezpieczeń

  •  instalacja samochodowych systemów lokalizacji GPS / GSM

  •  przeglądy / naprawy samochodowych elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz systemów lokalizacji

  •  instalacja samochodowych systemów wspomagających parkowanie

  •  instalacja zestawów głośnomówiących

  •  montaż akcesoriów i wyposażenia samochodowego

Oczekujemy:

  •  mile widziane wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym(lecz nie jest to warunek konieczny)

  •  mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  •  prawo jazdy kat. B

  •  umiejętność czytania dokumentacji technicznych

  •  umiejętność i chęć poznawania nowych urządzeń oraz technologii

  •  wysoka kultura osobista i dobry kontakt z klientem

  •  dbałość o dobry wizerunek firmy

  •  niekaralność

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  •  stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  •  zatrudnienie na umowę o pracę lub długoterminowa umowa współpracy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą

  •  atrakcyjne wynagrodzenie

  •  profesjonalne zaplecze techniczne

  •  pełne wsparcie techniczne i merytoryczne przełożonych,

  •  kontakt z najnowszymi technologiami,

  •  ciągły rozwój zawodowy i udział w szkoleniach

  •  przyjazną atmosferę oraz pracę z ludźmi z pasją

CV prosimy przesyłać na adres praca@expero.com.pl