Technologia

Datadots®

Doskonały system identyfikacji mikrodotów opracowany dla łatwości użytkowania. Datadots można zastosować na dowolnej powierzchni, co praktycznie uniemożliwia przestępcom zlokalizowanie i usunięcie ich wszystkich.

Oznaczenia UV

Zawierają unikalny kod trwale wytrawiony na elementach i częściach pojazdu. Nie wpływają na estetykę i wygląd oznaczonych powierzchni ponieważ są widoczne jedynie w świetle UV.

Szklany transponder

Ten transponder ma wielkość ziarenka ryżu i można go łatwo zainstalować. Zawiera unikalny numer kodu, który jest trwale zaprogramowany w jego układzie scalonym. Numeru nie można zmienić ani usunąć.

Naklejki ostrzegawcze na szybę

Te specjalnie wykonane etykiety na okna wyraźnie pokazują, że Twój samochód jest oznaczony najnowszym systemem Datatag, ostrzegając potencjalnych złodziei.

Wypukła, żelowa naklejka ostrzegawcza

Stanowi znaczną część widocznego środka odstraszającego, co wskazuje potencjalnym przestępcom, że Datatag rzeczywiście chroni twój pojazd i jest duża szansa jego odzyskania, gdyby został skradziony.

Etykieta ostrzegawcza TE i ponownej rejestracja

Specjalnie zaprojektowane naklejki ostrzegają potencjalnych złodziei i nie można ich usunąć bez uszkodzeń.

Samoprzylepny transponder z płaskim znacznikiem

Ten elastyczny transponder zawiera unikalny kod, trwale zaprogramowany w jego układzie scalonym, którego nie można zmienić ani usunąć i który jest odporny na atak elektroniczny lub magnetyczny.

Naklejka TE z kodem QR

Te specjalnie zaprojektowane etykiety Datatag z zabezpieczeniem przed manipulacją, zawierają unikalny numer identyfikacyjny i kod QR. Ostrzegają potencjalnych złodziei i są niemożliwe do usunięcia bez uszkodzenia.

Opinia PŚ

Politechnika Świętokrzyska potwierdza spełnienie wymagań w zakresie skuteczności zabezpieczenia pojazdów poprzez znakowanie w klasie Profesjonalnej.

Pobierz